Przejdź do głównej zawartości

a wiosny nie widaćZielone są tylko choinki. Zimno. Słońce udaje, że grzeje. Wygląda pięknie, jednak gdyby się chciało wyjść na zewnątrz trzeba ubrać się jak na zimę.
Wczoraj wyniosłam stokrotki na balkon i niekwitnącą azalię. Trochę mi ich żal, ale czas na balkon.

W tym roku zamierzam zająć się tarasem, choćby tylko po to by usiąść wygodnie i napić się kawki. Stolik i narazie jedno krzesełko na balkon mam.
Teraz myślę o tarasie. Jest trudny - północny na 3 piętrze. Niewiele roślin lubi takie ekstremum. Chyba postawię na iglaki.
W tamtym roku kupiłam azalię i rododendron, które podobno dają radę. Co jakiś czas wychodzę do nich i przyglądam się. Szukam jakiś oznak życia, ale jak na razie cicho.Marzy mi się taras jaki widziałam w Werandzie :)

http://www.weranda.pl/

http://www.weranda.pl/

No cóż może kiedyś.
A teraz z innej beczki. Może jak popatrzę się na nią z innej perspektywy, lub pomożecie wymyśleć co można z nią zrobić będę wdzięczna.
Kupiłam szafeczkę. Szafka jak ich wiele. Nie zrobiłam zdjęcia przed, ale wierzcie mi na słowo cała była brązowa. Już, już miałam ją zostawić taką jaka była, tylko dodać trochę koloru- bejcy złoty dąb, ale... niechcący kapnęła mi biała farba. No i się porobiło. Nie wiem czy dalej ją przemalowywać czy zostawić tak jak jest. Osądzicie.
A tak na marginesie szafeczka stoi na balkonowym stoliku, który na razie służy za stół do "paćkania" - tak mówi  mąż o moim malowaniu.
To chyba tyle. Dziękuję za odwiedziny. Pa. Pa.

Komentarze

  1. taras pokaznych rozmiarow ,więc działj masz duze pole do popisu i na pewno bedzie pieknie :):)
    Bardzo ładna szafeczka i mysle ,ze tak jak teraz wyglada swietnie ,uwierz mi packanie wszystkiego na bialo szybko sie nudzi,wiem co mowie bo juz to przerabialam. Stolik dostrzeglam ładny i obrazki z koroną :):)
    ps gdzie mozna kupic taka szafeczkę ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Szafeczka z Allegro. Czasami można znaleźć coś miłego dla oka i nawet nie trzeba się mocno bić.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

!!!

...

"...
Nie nawal. Będziesz miał jeszcze wiele okazji, by nawalić, ale gdy już skończysz szkołę..."

Czytam kolejną książkę, autora który jest wschodzącą gwiazdą Ameryki.
O pierwszej nie napisałam jeszcze nic, bo... nie mogę. Nie poukładałam jej jeszcze w głowie i nie wiem czy kiedykolwiek to zrobię.

Dziś tylko te  dwa zdania, które zostały mi w pamięci- wyryły się tak głęboko w głowie, że nie umiem czytać dalej, by nie widzieć tych słów na każdej przewracanej stronie.

To się nazywa pisarz!
Dziś nie powiem skąd ten cytat, podam dopiero gdy dam radę ją skończyć.Ale, żeby nie było tak ponuro trochę różu na zakończenie.
***

Wesołych ŚwiątorazSzczęśliwego Nowego Roku !!!