Przejdź do głównej zawartości

^^^^^


UFFFF.  Czas stanął w miejscu?
A może jestem w dziwnej czasoprzestrzeni, coś na kształt "dnia świstaka"?
 Nie wiem jaki jest dzień, nawet gdy kilka razy sprawdzę w kalendarzu.
Ta wiedza w dziwny sposób znika z głowy. 



 W każdym bądź razie mam świadomość, że święta się już skończyły i nastaje czas rozrachunków.
Ja ich robić nie będę, nie będzie też mocnych postanowień.
No cóż, musicie mi wybaczyć humorek,  ale koniec roku nie jest dla mnie czymś co chcę świętować w radości i nie okiełznanej zabawie.
I mam tylko jedno życzenie:

byle gorzej nie było !





Może jednak życzenia się kiedyś spełnią? Jeśli tak, to może jeszcze dodam:



Życzę Wam Wszystkiego Dobrego w 2014 roku.
I dużo miłości na codzień 
nie tylko na święta.



Do następnego razu Moje Miłe!!!

Komentarze

  1. Kochana, najlepsze, najcieplejsze i najserdeczniejsze życzenia wszystkiego co radosne i wspaniałe w nadchodzącym Nowym Roku!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokladnie! Oby kolejny rok nie byl gorszy od obecnego i juz bedzie super! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. o tak ... by gorzej nie było :))))

    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  4. Dokladnie tak kochana, byle nie bylo gorzej...:) Buziole!

    OdpowiedzUsuń
  5. Tak,aby gorzej nie było.Szczęśliwego NOWEGO ROKU:))

    OdpowiedzUsuń
  6. By był lepszy od lepszego mocno życzę:)))) buziaki!

    OdpowiedzUsuń
  7. O ja też życzę sobie i Tobie,by gorzej nie było! Szczęśliwego Nowego Roku Beatko!!

    OdpowiedzUsuń
  8. Ja też nie lubię sylwestrowej zbiorowej radości na zwołanie. Gorzej zawsze być może, ale najważniejsze jest to, że tak ciągle być nie może! Więc mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego na każdy dzień nadchodzącego roku.

    OdpowiedzUsuń
  9. Na pewno będzie lepiej i tego Ci życzę z całego serca! I jestem pewna, że życzenia się w końcu spełniają, sama na to czekam więc w to wierzę!

    OdpowiedzUsuń
  10. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ! Pozdrawiam - M.

    OdpowiedzUsuń
  11. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku spełnienia marzeń:))

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wszystkiego Dobrego na Święta !!!!

co się stanie gdy...

Miałam dziś pokazać moje pastwienie się nad szydełkiem, ale nie pokażę. Dziś taki przed mikołajkowy dzień, więc nie będę Wam psuć gustu tym co mi się udało zrobić. Może innym razem.  Zamiast tego zadam Wam pytanie: Co się stanie gdy w łapki wpadnie badyl, niepotrzebny dzbanek, ozdóbkowe pierdółki? Właśnie to: Pierdółki miały być inne, całe nutkowe, ale za bardzo poszalałam i musiałam je dalej obrobić. I powstały przecieraki, też  Jak się domyślacie z szydełkiem idzie mi "tak sobie" i w przypływie frustracji zrobiłam pomponiki. Akurat pasują na rózgę. Nie moją oczywiście. Przecież byłam grzeczna cały rok... no prawie. My daliśmy w tym roku czadu, bo oprócz standardowych mikołajek, Starszy ma imieniny i zakupiliśmy mu akwarium. Miała być kula do 12 litrów a wróciliśmy z profesjonalnym 54 litrowym akwarium- przekraczając budżet 10 - krotnie. Tak na marginesie - jakie te rzeczy są drogie! Naprawdę przesadzają z  cenami.  Jutro, czyli w mi...

co sie odwlecze to się będzie ciągnąć, więc lepiej mieć to z głowy

Jak to dobrze, że to poniedziałek. Prawda, że dziwne stwierdzenie? Nie mniej jednak tak jest naprawdę. Mogę zrobić to co uważam za stosowne, a nie to co muszę. Mogę przez chwilę usiąść i nic nie robić. Dziękuję za słowa otuchy, czego i Wam życzę. Dla miłego spojrzenia przedstawiam tacę na stoliku taki szybki myk. Ciekawe do kiedy postoi w nie naruszonym stanie? Dobrze widzicie, choinka już stoi - ubierana wieczorem w sobotę. Nie wiem kiedy zrobię jej zdjęcia, bo przy takiej pogodzie nic nie wychodzi. Dawno, dawno temu obiecałam pokazać jak mi idzie  szydełkowanie. Teraz gdy jesteście oślepione blaskiem świec mogę pokazać  Sweterek dla naszej Gwiazdy. Tak powiedziała: trochę mi się podoba i trochę nie.  Mam zmienić guziczek na różowy. No cóż takie prawo właściciela. Będę szukała różowego guziczka. A to już czapka. Miała być w formie krasnoludkowej, ale wyszła za duża jak na główkę Gwiazdy więc zakończyłam i taaaadam: Może babcia będzie ją chciała? ...